Zarezerwuj mieszkanie już teraz i skorzystaj z programu „Bezpieczny Kredyt 2%”

Jeśli chcesz kupić wymarzone mieszkanie w ramach programu rządowego Pierwsze Mieszkanie i skorzystać z preferencyjnych kredytów, to warto zainteresować się tematem już teraz. Dzięki dopłatom, od 1 lipca wysokość rat kredytu będzie znacznie niższa. Program Pierwsze Mieszkanie jest w trakcie realizacji, ale został już przyjęty przez rząd 14 marca.

Program składa się z dwóch filarów: bezpiecznego kredytu 2% i Konta Mieszkaniowego. Grupa Royal Invest ma specjalną ofertę dla Klientów, którzy chcą skorzystać z kredytu mieszkaniowego.

Szczegóły na stronie Ministerstwa Rozwoju i Technologii

Warunki kredytowe

MAKSYMALNY
WIEK: 45 lat

BRAK MIESZKANIA,
DOMU, SPÓŁDZIELCZEGO
PRAWA DO LOKALU
LUB DOMU

MAKSYMALNA KWOTA
KREDYTU
DLA JEDNEJ OSOBY:
500 000 ZŁ
MAKSYMALNA WARTOŚĆ
MIESZKANIA: 700 000 zł

MAKSYMALNA KWOTA
KREDYTU
MAŁŻEŃSTWA/RODZICÓW
Z DZIECKIEM:
600 000 ZŁ
MAKSYMALNA WARTOŚĆ
MIESZKANIA: 800 000 zł

Co Royal Invest proponuje w ramach programu?

Liczba oferowanych przez nas mieszkań w ramach programu Bezpieczny Kredyt 2% jest OGRANICZONA. Można zarezerwować je już teraz i spłacać po uruchomieniu rządowego programu. Dzięki temu, Klient może wybierać spośród szerokiej oferty mieszkań i zapewnić sobie gwarantowaną cenę. Rezerwacja mieszkań przed uruchomieniem programu pozwoli również spełnić jeden z warunków programu Pierwsze Mieszkanie, czyli limit kredytowy, który dla singla wynosi 500 tysięcy, a dla rodziny 600 tysięcy.

 


1. ZAREZERWUJ MIESZKANIE JUŻ TERAZ Z GWARANCJĄ NIEZMIENNOŚĆ CENY

Przygotowaliśmy specjalną ofertę, dzięki której zyskasz gwarancję ceny oraz swobodny wybór do czasu uzyskania finansowania.

 

2. UMOWA BEZ RYZYKA

Podpisz umowę deweloperską już dziś! Zapewniamy stałą opłatą rezerwacyjną z gwarancją zwrotu środku w przypadku nie wejścia programu w życie.
Ważnym krokiem w skorzystaniu z programu jest podpisanie umowy deweloperskiej
przed 30 lipca 2023 r. Po spełnieniu tego wymogu, będziesz miał możliwość udania się do banku w celu dalszej procedury finalizacji kredytu.

 

 

3. UZYSKAJ FINANSOWANIE DO KOŃCA WRZEŚNIA 2023

Jeśli do końca września okaże się, że uzyskałeś kredyt – finalizujemy umowę i stajesz się właścicielem mieszkania!

 

 


4. ODBIERZ KLUCZE DO GOTOWEGO MIESZKANIA I ZAMIESZKAJ JESZCZE W TYM ROKU!

Czy program “Bezpieczny Kredyt 2%” się opłaca?

Program Bezpieczny kredyt 2% jest korzystny, ponieważ oferuje dużo niższe oprocentowanie kredytu hipotecznego. Jednak należy się spieszyć, ponieważ pieniądze na dopłaty do kredytów mogą szybko się skończyć. Warto jednak spróbować skorzystać z programu, ale decyzja o udzieleniu pożyczki zależy od oceny zdolności kredytowej klienta przez banki, które przystąpią do programu.

Program Pierwsze Mieszkanie ma wiele wymogów, aby z niego skorzystać, ale może przyczynić się do ożywienia rynku nieruchomości. W dużych miastach zauważa się wzrost zainteresowania mieszkaniami, których cena mieści się w limitach kredytowych. Warto więc już teraz szukać odpowiedniego mieszkania i negocjować umowę, która pozwoli na rozpoczęcie spłaty po otrzymaniu kredytu.

 

LISTA DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ – SPRAWDŹ

 

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Szczegółowe informacje na temat skorzystania z programu i dostępnych mieszkań:

    Telefon

    607 900 607

    Godziny pracy

    pon – pt: 10:00 – 18:00