Inwestycje w realizacji

Apartamenty Grey w Nowym Targu

Nowoczesny
budynek

Doskonała
lokalizacja

Możliwość zakupu miejsca
postojowego w garażu podziemnym

apartamenty o powierzchni
od 30 do 90 m2

Apartamenty Grey to nasza nowa inwestycja w Nowym Targu zlokalizowana na osiedlu Bór. Budynek mieści w sobie 53 doskonale rozplanowane mieszkania o metrażu od 41 do 68 m2, które są zaprojektowane w sposób funkcjonalny i przestronny. Na parterze znajduje się lokal usługowy, a w garażu dostępne są komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe z możliwością wykupu.

Apartamentowiec Grey jest nowoczesnym budynkiem z windą, który zostanie starannie wykończony według najwyższych standardów. Doskonała lokalizacja gwarantuje dostęp do wszystkich usług publicznych oraz placówek edukacyjnych, kulturalnych, sportowych i handlowych. Będzie to idealne miejsce do zamieszkania dla osób, które cenią sobie komfort oraz nowatorskie rozwiązania. Ponadto jest to pewna inwestycja, na którą warto się zdecydować.

Zapraszamy po mieszkania prosto od dewelopera. Na życzenie wykonujemy projekty wnętrz i wykończenie lokalu pod klucz. Ponadto informujemy, że przy mieszkaniach o numerach: 12, 23, 34, 45 istnieje możliwość aranżacji na dwa sposoby. Na wszelkie pytania odpowiadamy pod numerem 607 900 607.

Lokalizacja inwestycji

Skontaktuj się w sprawie inwestycji

  Aktualności z inwestycji

  20.05
  2022

  FILM – Aktualizacja 19.05.2022 r – Apartamenty GREY w Nowym Targu!

  15.10
  2021

  Inwestycja wystartowała: Apartamenty GREY w Nowym Targu!

  11.11
  2021

  Inwestycja się buduje: Apartamenty GREY w Nowym Targu!