Inwestycje - wkrótce w sprzedaży

Apartamenty Starowiejska w Andrychowie

Nowoczesny
budynek

Doskonała
lokalizacja

Możliwość zakupu miejsca
postojowego w garażu podziemnym

apartamenty o powierzchni
od 26 do 87 m2

Apartamenty Starowiejska, czyli nasza nowa inwestycja w Andrychowie!
Ten nowoczesny apartamentowiec znajduje się w okolicach osiedla 200-lecia. Nowoczesny budynek mieści w sobie 81 funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów o metrażu od 26 do 87 m2. Projektując Apartamentowiec Starowiejska chcieliśmy zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort i nowoczesną przestronności. Na samym parterze znajduje się lokal usługowy, zaś w przestrzeni garażowej dostępne są komórki lokatorskie i miejsca parkingowe możliwe do wykupu.

W budynku takim jak Apartamentowiec Starowiejska, komfort mieszkańców to podstawa. Ten trzypiętrowy nowoczesny budynek  z windą został wykończony w najwyższym standardzie, co widoczne jest nie tylko po jego fasadzie, ale także wyglądzie korytarzy i mieszkań.

Lokalizacja także nie jest przypadkowa, ponieważ Apartamentowiec Starowiejska leży w centrum Andrychowa i jednocześnie w zacisznej lokalizacji. Możliwe jest to za sprawą osiedla 200-lecia. Gwarantuje to doskonałą dostępność wszystkich usług publicznych oraz placówek handlowych, kulturalnych oraz sportowych. Warto zaznaczyć także, że w niedalekiej odległości zlokalizowane są liczne placówki edukacyjne.

Postaw na pewną inwestycję i zrealizuj swoje marzenia o własnym, luksusowym m4!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Na wszelkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu 607 900 607.

Lokalizacja inwestycji

Skontaktuj się w sprawie inwestycji

    Aktualności z inwestycji