Inwestycje Royal Invest to nowoczesne apartamentowce, które zostały zaprojektowane z myślą o przestrzeni i komforcie życia codziennego. Nasze trzy zrealizowane inwestycje, czyli Myślenickie Tarasy i Pod Dalinem w Myślenicach, a także Apartamenty Centrum w Mszanie Dolnej to budynki wielorodzinne z lokalami usługowymi usytuowanymi na parterze. Mieszczą się w nich doskonale rozplanowane mieszkania o metrażu od 26 do 93 m2.

Każdy z budynków został starannie wykończony. Nasze apartamenty to idealne miejsce dla osób, które poszukują optymalnego mieszkania, a także pewna inwestycja. Naszą nową planowaną inwestycją jest Rabczańskie Zacisze w Rabce-Zdrój będzie to dwupiętrowy zespół budynków mieszkalnych.

Inwestycje w realizacji

Apartamenty Starowiejska w Andrychowie

Ten nowoczesny apartamentowiec znajduje się w okolicach osiedla 200-lecia. Nowoczesny budynek mieści w sobie 81 funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów o metrażu od 26 do 87 m2. Projektując Apartamentowiec Starowiejska chcieliśmy zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort i nowoczesną przestronności.

Lokalizacja także nie jest przypadkowa, ponieważ Apartamentowiec Starowiejska leży w centrum Andrychowa i jednocześnie w zacisznej lokalizacji. Możliwe jest to za sprawą osiedla 200-lecia. Gwarantuje to doskonałą dostępność wszystkich usług publicznych oraz placówek handlowych, kulturalnych oraz sportowych. Warto zaznaczyć także, że w niedalekiej odległości zlokalizowane są liczne placówki edukacyjne.

Apartamenty Starowiejska w Andrychowie

Inwestycje zrealizowane

Apartamenty Grey w Nowym Targu

Apartamenty Grey to nasza inwestycja w Nowym Targu zlokalizowana na osiedlu Bór. Budynek mieści w sobie 53 doskonale rozplanowane mieszkania o metrażu od 41 do 68 m2, które są zaprojektowane w sposób funkcjonalny i przestronny. Na parterze znajduje się lokal usługowy, a w garażu dostępne są komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe z możliwością wykupu.

Apartamentowiec Grey jest nowoczesnym budynkiem z windą, który zostanie starannie wykończony według najwyższych standardów. Doskonała lokalizacja gwarantuje dostęp do wszystkich usług publicznych oraz placówek edukacyjnych, kulturalnych, sportowych i handlowych. Będzie to idealne miejsce do zamieszkania dla osób, które cenią sobie komfort oraz nowatorskie rozwiązania. Ponadto jest to pewna inwestycja, na którą warto się zdecydować.

Apartamenty Grey w Nowym Targu

Myślenickie Tarasy w Myślenicach

Apartamentowiec Myślenickie Tarasy to budynek zlokalizowany przy ul. Daszyńskiego w Myślenicach. Apartamentowiec mieści w sobie 41 funkcjonalnych mieszkania o metrażu od 26 do 93 m2, a na parterze i poziomie -1 znajdują się lokale usługowe.

Apartamenty Myślenickie Tarasy są przestronne i fantastycznie zaprojektowane, a budynek z windą jest pięknie i starannie wykończony. Doskonała lokalizacja w samym środku miasta daje gwarancję łatwego dostępu do centrum Myślenic oraz rekreacyjnej strefy Zarabia. Nabywca mieszkania ma możliwość zakupu także miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Szczegóły inwestycji

Apartamenty pod Dalinem w Myślenicach

Apartamentowiec Pod Dalinem mieści się w Myślenicach przy ul. Średniawskiego. To wielorodzinny mieszkalny budynek, który mieści w sobie 26 mieszkań o metrażu od 29 do 66 m2. Na parterze usytuowane są dwa lokale usługowe. Apartamenty Pod Dalinem są przestronne i doskonale zaprojektowane, by komfort mieszkania był na wysokim poziomie.

Doskonała lokalizacja w centrum miasta gwarantuje łatwy dostęp do wszystkich usług publicznych, urzędów, placówek edukacyjnych, kulturalnych, sportowych i handlowych. Nabywca mieszania ma możliwość zakupu także miejsca postojowego w garażu podziemnym.  Apartamenty Pod Dalinem to idealne miejsce do mieszkania oraz pewna inwestycja.

Szczegóły inwestycji

Apartamenty Centrum w Mszanie Dolnej

Apartamenty Centrum mieszczą się w Mszanie Dolnej przy ul. Starowiejskiej. To wielorodzinny budynek mieszkalny, w którym mieści się 35 mieszkań o metrażu od 30 do 90 m2. Na parterze usytuowane są lokale usługowe. Apartamentowiec Centrum jest pięknym i starannie wykończonym budynkiem z windą.

Apartamenty są bardzo przestronne, świetnie rozplanowane i funkcjonalne tak, by komfort mieszkania był na najwyższym poziomie. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta gwarantuje łatwy dostęp do wszystkich usług publicznych, urzędów, placówek edukacyjnych, kulturalnych, sportowych i handlowych. To po prostu idealnie miejsce do mieszkania oraz pewna inwestycja.

Szczegóły inwestycji

Planowane inwestycje

Matejki Residence

Projektowany budynek wyróżnia się wieloma ekologicznymi cechami, które stanowią integralną część jego struktury i działania.

Budynek o regularnej bryle, na rzucie odwróconej litery L o wymiarach 29,52 m x 29,42 m, został zaprojektowany z myślą o minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Szczegóły inwestycji

Apartamenty GREEN PARK w Rabce-Zdrój

Inwestycja Green Park w Rabce-Zdroju to nowoczesny kompleks składający się z czterech budynków, które wzniesiono z myślą o zrównoważonym rozwoju i harmonii z otaczającą przyrodą.

Każdy budynek Green Park został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu dla mieszkańców. Apartamenty są przestronne, nowocześnie urządzone i wyposażone w wysokiej jakości materiały. Wnętrza są jasne, pełne naturalnego światła, co sprzyja relaksowi i tworzeniu przyjemnej atmosfery.

Szczegóły inwestycji